LEŻACZEK BUJACZEK ELEKTRYCZNY LULI KINDERKRAFT

Review 

ELEKTRYCZNY BUJACZEK LULI

399,00 zł

Koszt wysyłki: 30.00 zł

Ilość
Brak produktu na magazynie. Aby zamówić prosimy o kontakt tel: 533 076 741 lub 731 072 205

  • Gwarancja 24 miesiące Gwarancja 24 miesiące
  • Zamówienie powyżej 300 zł - Darmowa Wysyłka
(nie dotyczy wózków, fotelików i spacerówek) Zamówienie powyżej 300 zł - Darmowa Wysyłka (nie dotyczy wózków, fotelików i spacerówek)
  • Możliwość zwrotu do 14 dni! Możliwość zwrotu do 14 dni!

LULI to bujaczek-leżaczek, który szybko ukołysze dziecko do snu. Wahadłowy ruch kołysania na boki odpowiada naturalnym ruchom dziecka w brzuchu matki - jest dla malca znany i przyjemny.

Leżaczek-bujaczek LULI delikatnie kołysze dziecko na boki. Ten ruch odpowiada naturalnym ruchom dziecka w brzuchu matki, dzięki czemu malec czuje się bezpiecznie. Ten ruch uspokoi dziecko i ułatwi mu zasypianie. LULI to produkt 2 w 1. Pełni funkcję leżaczka i bujaczka - płozy można łatwo zablokować do pozycji statycznej. Silnik pracuje bardzo cicho - gdy malec zacznie przysypiać, nie będzie obaw, że jego praca go wybudzi. Leżaczek ma 5-stopniową regulację prędkości kołysania - pozwala to na dopasowanie prędkości do dziecka. Oprócz tego ma 12 różnych melodii z możliwością regulacji głośności oraz timer, który można ustawić na 8, 15 i 30 minut. LULI ma szerokie, wygodne siedzisko. Malec będzie mógł komfortowo odpoczywać w bujaczku, a miłe w dotyku materiały sprawią, że będzie to dla niego prawdziwa przyjemność. LULI ma zdejmowaną poduszkę z wszytymi wzmocnieniami, które zapewniają dziecku całkowite podparcie ciała i lepsze dopasowanie do jego wzrostu. Bujaczek ma regulowane, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością przepięcia na 2 wysokościach. Regulowany pałąk można przyczepić z obu stron. Ma przypinane 2 pluszowe zabawki, które zachwycą malucha. Bujaczka nie można przenosić za pałąk. Pokrowiec łatwo wyczyścić. Oprócz tego ma przepiękny design, dzięki czemu leżaczek pasuje do większości wnętrz. Można go czyścić wilgotną gąbeczką. Leżaczek-bujaczek LULI jest zasilany na 2 sposoby: na baterie lub sieciowo.

Wymiary: wysokość 55,5 cm,
szerokość 61,5 cm,
długość 51,5 cm.

Rozmiar siedziska: całkowity: 72,5 cm x 49 cm
wewn.: 48,5 cm x 39,5 cm

Długość kabla zasilającego: 155 cm

Waga produktu: 4,2 kg

Dla dzieci: od urodzenia do 9 kg

MamiSi w razie pytań służy pomocą <3 

533076741 lub 731072205

Zapraszamy serdecznieeeeeee :D 

Write your review

LEŻACZEK BUJACZEK ELEKTRYCZNY LULI KINDERKRAFT

ELEKTRYCZNY BUJACZEK LULI

Write your review